Mieszkanie Wakacyjne od 150zł za dobę! Centrum Krakowa!

Tanie Pokoje w Krakowie
ul. Długa 43/8
31-147 Kraków
+48 602 594 240
+48 601 417 907

Nasze mieszkanie wakacyjne

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku wielorodzinnym. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny od strony południowej w którym znajduje się sofa rozkładana dwuosobowa, duży stół, sześć krzeseł, ława, telewizor, w pokoju znajduje się czynny kominek. W kuchni znajdują się - lodówka, płyta ceramiczna, piekarnik, zmywarka, czajnik elektryczny. W łazience -wanna, umywalka, toaleta, pralka automatyczna. 1sypialnia (jednoosobowe łóżko), 2 sypialnia (dwa jednoosobowe łóżka), z sypialni jest wyjście na balkon a okno jest z widokiem na stary park, 3 sypialnia( łóżko piętrowe, szafa trzydrzwiowa) pokój z widokiem na park.

Lokalizacja

Adres mieszkania to ul. Kluczborska 33. Mieszkanie jest oddalone 4 min od przystanku tramwajowego (5 przystanków do Rynku), 2 min do przystanku autobusowego, 2 min do sklepów (całodobowy 4 min).

Zdjęcia

Parking

Przed budynkiem znajduje się parking ogólnodostępny, jak i parking strzeżony całodobowy.

Cena

Wynajęcie całego mieszkania kosztuje od 150zł do 250zł za dobę.

Rezerwacja

Telefonicznie pod numerami telefonow podanymi w dziale kontakt lub przy pomocy formularza rezerwacji. Korzystając z formularza prosimy o zaznaczenie, że chodzi o wynajem mieszkania wakacyjnego.